E-Ticaret Paketleri
KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Teslimat Bilgileri

TESLİMAT
 
Modamela.com 'da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere Mng ve PTT kargo firmasına teslim edilecektir.
Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

DEĞİŞİM

Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 5 gün içerisinde değişim için MNG ve PTT Kargo noktalarından kargo ücretini ödeyerek geri gönderebilirsiniz. 


 
İADE  
 
Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 10 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade işlemini gerçekleştirebilmek için, faturanızın üzerindeki iade nedenini işaretleyerek fatura ile birlikte
Vela Interaktif Inovasyon - 
Feritpaşa mahallesi Müftü Lokman Hekim Sokak 20A Selçuklu / Konya adresine MNG ve PTT Kargo noktalarından kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz.

Kampanyalı ürünlerde ve promosyon ürünlerinde iade işlemi yoktur.


MNG ve PTT Kargo firmaları dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iade teslim alınmamaktadır.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.
 
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

Siparişinizi şeffaf kargo ve kapıda ödemeli olarak aldıysanız teşhirli ürünlerde iade zorunluluğu yoktur. Fakat müşterilerimizde mağduriyet oluşmaması için teslimattan sonra 7 iş günü içerisinde gidiş dönüş kargo bedelleri müşteri tarafından karşılanmak kaydıyla iade işlemi gerçekleştirilmektedir.

 
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
İade Adresi: Vela Interaktif Inovasyon - 
Feritpaşa mahallesi Müftü Lokman Hekim Sokak 20A Selçuklu / Konya